Ručne vyrábaná drevená šperkovnica s 1-zásuvkou MIRROR

PB04
Neohodnotené

peter_bandur_logo


  • €50 bez DPH
  • Skladom
€60
Kategória: Drevené šperkovnice
Záruka: 24
Farba: Hnedá
Materiál (?): Šperkovnice z olejovaného dreva
Určené pre (?): Dámy
 

Ručne vyrobená šperkovnica s jednou zásuvkou a zrkadlom, vyrobená z kvalitného čerešňového alebo orechového dreva. Šperkovnica je impregnovaná ľanovým olejom. šperkovnica je kvalitnej slovenskej výroby.
 

Rozmer: 18 x 13 x 24 cm

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
 
Peter Bandúr spolupracuje s ÚĽUV-om  od r. 1987. Začínal výrobou hračiek a zostavami jarmočných stánkov, sedliackych dvorov a dedinskými domčekmi. V r. 1989 si založil živnosť a rozšíril svoju produkciu hračiek o úžitkové predmety z čerešňového dreva. Dnes vyrába rôzne druhy kaziet, šperkovníc, dózičiek, vizitkáre a iné drobné darčekové predmety, ale aj hračky z ľudového prostredia. V roku 2008 získal osvedčenie o priznaní kvalifikácie majster ľudovej umeleckej výroby v odvetví výroby z dreva, ktoré udeľuje Komisia pre posudzovanie odbornej spôsobilosti pracovníkov ľudovej umeleckej výroby.
 
peter_bandur_logo
 
Tento web používa súbory cookie kvôli analýze, prispôsobeniu obsahu a reklamám. Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.