Hracia šperkovnica CAITLIN

Neohodnotené
 
  • 1 z 2
 

Detská hracia skrinka s princeznou CAITLIN

Dostupnosť Skladom
Cena €17,42 bez DPH
€20,90    
Kód tovaru 1313
Výrobca Mele & Co.
Stránky výrobcu meleandco.com/
Kategória Detské šperkovnice
Záruka 24
 

Detská hracia skrinka s tancujúcou princeznou. Vo vnútri je na veku malé zrkadielko. Šperkovnica sa naťahuje na kľúčik - po otvorení sa točí princezná a hrá príjemná hudba. Naozaj milý darček pre malú slečnu.

Rozmer: 14 x 10 x 8 cm

Melódia: Brahms Lullaby (Brahmova uspávanka)


 

Farba Fialová
Materiál (?) Šperkovnice z tvrdenej lepenky
Typ šperkovnice (?) Hracia šperkovnica
Určené pre (?) Deti

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1896 emigroval Emidio Mele  do New Yorku. Mal len dvanásť rokov, ale sťahovanie do Ameriky znamenalo pre neho šancu na nový život..

Remeslo sa naučil  od špičkového výrobcu šperkovníc Wolfsam a Sachs. Emidio čoskoro nadobudol schopnosti, aby si mohol založiť vlastnú firmu. Čoskoro otvoril firmu spolu so svojou ženou a začal sa písať história šperkovníc Mele & co.. Jeho nový podnik zameraný na navrhovanie a budovanie vlastných elegantných šperkovníc na domáce použitie a aj pre obchody zaznamenal úspech.

Podnik sa mu rozrástol a spoločnosť začala živiť nielen jeho ale aj jeho synov, ktorí sa stali časom jeho spoločníkmi. Šperkovnica s automatickým zásobníkom, bola tak úspešná, že je v ponuke dodnes. V roku 1948  napísal časopis Life článok, že obchodná sieť Macy´s vyhodnotila šperkovnice Mele  ako jeden z desiatich najpredávanejších vianočných darčekov. V polovici 1950  uviedli na trh ďalšiu novú kategóriu do kolekcie: Hracie šperkovnice. Krátko potom, úspech hracej rady inšpiroval celú kategóriu detských hudobných šperkovníc s točiacimi balerínami.  Spoločnosť Mele sa stala známa ako "jeden z najpoprednejších výrobcov šperkovníc".

V roku 1968 spoločnosť Mele rozšírila svoju činnosť do  Veľkej Británii, kde sa rozrástla  a začala dodávať do viac ako dvadsiatich krajín. Mele & Co ponúka inovatívny a nadčasový dizajn šperkovníc, má viac ako 100 ročnú tradíciu, ktorá zaručuje kvalitu a skúsenosti.

logo mele & co