CUTIE Jewellery

Webová stránka značky: CUTIE Jewellery
 

CUTIE jewellery je jedna zo značiek českej firmy Danfill jewellery sidliacej v Liberci. Zameriava sa na výrobu detských náušníc pre malé parádnice vo veku od 3 mesiacov do 15 rokov.

Historie značky Cutie siaha do roku 2009, kedy bola oficiálne predstavená na  trhu. Medzi mamičkami, ktoré by radi svojim malým dievčatkám kúpili kvalitné prvé náušničky zo zlata, zožala obrovský úspech. Firma Danfill Jewellery má rodinnú tradíciu už od roku 1993. Na základe dlhoročných skúseností a odhodlania sme se rozhodli začať vyrábať detské náušničky tej najvyššej kvality. Spoločnosť Danfill jewellery si zakladá na tom, že ich šperky spájajú najvyššiu kvalitu a tradíciu s unikátnym, inovatívnym designem. Spolupracuje s excelentnými šperkármi a designérmi. Kolekciu originálných náušničiek tvorí cez 100 modelov, ktoré vo všetkých kombináciach ponúkajú unikátny výber 600 šperkov a dalšie stále pribúdajú. Detské náušničky se vyrábajú špeciálnou metódou a majú veľmi nízku gramáž (celý pár váži okolo 1 g) a ich zhotovenie je relativne pracné. Nedávno spoločnosť Danfill vyvinula unikátny stroj na výrobu brizury (tzn. špeciálneho detského zapínania), vďaka čomu môže vyrábať tieto náušničky efektivne, rychle a teda aj za lepšiu cenu pre Vás.

 cutie-logo

69
137 169137

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie kvôli analýze, prispôsobeniu obsahu a reklamám. Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.