LLADRÓ Lucky cat

Neohodnotené
 
 

logo lladro

Lladró porcelánová socha "Šťastná mačka".

Dostupnosť Skladom
Cena €91,67 bez DPH
€110    
Kód tovaru 01008102
Značka Lladró
Webová stránka značky lladro.com/
Kategória Porcelánové sochy LLADRÓ
Záruka 24
 

Lladró dekoračná porcelánová figúrka LLADRÓ Lucky cat - šťastná mačka, ručne vyrábaná a ručne maľovaná španielskej výroby. Každá jedna figúrka je originál, má jedinečným výrobné číslo a je prepracovaná do úplných detailov.

Kolekcia Lladró Knocks on Wood pozostáva zo skupinky zvierat spájaných so štastím a myšlienkou želania veľa šťastia tým, ktorí dostanú jeden z týchto amuletov. Mačky majú shopnosť vidieť v tme, čo spôsobilo, že Egypťania spajajú  mačky s Mesiacom a Slnkom, s prílivmi a cyklami plodnosti zeme. To je dôvod, prečo toto elegantné zviera nadobudlo takmer božský štatút, ktorý sa v Egypte uctieva už takmer 2000 rokov.

Model navrhnutý v roku: 2005
Dizajnér: Francisco Cuesta

Veľkosť: 10 x 8 cm vrátane dreveného podstavca

Podobný produkt

Kolekcia (?) Knocks on wood
Sochár (?) Francisco Cuesta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

Lladró je jedinečný dizajnový španielsky porcelán. Spoločnosť vyrába porcelán od roku 1953 a je známa na celom svete. Každá porcelánová socha Lladró má jedinečný kód, lebo každá je originál.  Porcelánové sochy a doplnky  sú ručne maľované, čo im garantuje ich jedinečnosť, lebo ťahy štetcom sú neopakovateľné. Lladró vám ponúka moderné aj tradičné kolekcie porcelánu.  Porcelán Lladró môže byť originálnym hodnotným darčekom pre všetky vekové kategórie.

logo lladro

 
Tento web používa súbory cookie kvôli analýze, prispôsobeniu obsahu a reklamám. Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.