Akcia

LLADRÓ Elegant swan

01008271
Neohodnotené

logo lladro

Lladró porcelánová socha

Elegantná labuť

  • €70 €17,50 –25 %
    €43,75 bez DPH
  • Skladom
€52,50
Kategória: Porcelánové sochy LLADRÓ
Záruka: 24
Darček vhodný (?): pre zberateľov, pre milovníkov zvierat
Kolekcia (?): Nature
Sochár (?): Joan Coderch
 

Lladró dekoračná porcelánová figúrka LLADRÓ Elegant swan - elegantná labuť. Elegantná labuť je malá porcelánová socha vhodná pre zberateľov porcelánu. Lladró je veľmi kvalitný originálny španielsky porcelán. Sochy sú ručne maľované vďaka čomu je každá jedna figúrka originál. Každá figúrka má jedinečné výrobné číslo a je prepracovaná do úplných detailov.

Model navrhnutý v roku:  2006
Dizajnér: Joan Coderch
 
Veľkosť: 7 x 10 cm

O porceláne Lladró


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

 

Lladró je jedinečný dizajnový španielsky porcelán. Spoločnosť vyrába porcelán od roku 1953 a je známa na celom svete. Každá porcelánová socha Lladró má jedinečný kód, lebo každá je originál.  Porcelánové sochy a doplnky  sú ručne maľované, čo im garantuje ich jedinečnosť, lebo ťahy štetcom sú neopakovateľné. Lladró vám ponúka moderné aj tradičné kolekcie porcelánu.  Porcelán Lladró môže byť originálnym hodnotným darčekom pre všetky vekové kategórie.

logo lladro

 
Tento web používa súbory cookie kvôli analýze, prispôsobeniu obsahu a reklamám. Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať a zlepšovať naše služby. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.