Často kladené otázky

Kedy mi bude tovar doručený?
 
Dodanie je maximálne do jedného týždňa. Tovar máme väčšinou skladom, odosielame ho štandardne do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Ak tovar nie je skladom, dodacia doba je zvyčajne 30 pracovných dní. Ak by mala byť dodacia doba dlhšia ako 30 pracovných dní, budeme Vás kontaktovať. Tovar doručuje Slovenská pošta štandardne do dvoch pracovných dní.
 
 
Ste zaregistrovaní na puncovom úrade?
 
Samozrejme, sme zaregistrovaní na Puncovom úrade ako internetový predajca pod registračným číslom 490, osvedčenie č. 1/574/2008. Osvedčenie nájdete >> tu.
 
 
Máte kamennú predajňu?
 
Áno, naše kamenné predajne sa nachádzajú na adrese 1. Mája 25, 058 01 v Poprade a Hlavné námestie 12, 060 01 v Kežmarku.
 
 
Ako zistím veľkosť prsteňa?
 
Veľkosť prsteňa je možné zistiť niekoľkými spôsobmi. Nepotrebujete na to žiadne špeciálne prístroje. Ako zmerať veľkosť prsteňa nájdete >> tu.
 
 
Čo znamená vodotesnosť / vodeodolnosť hodiniek?
 
Vodotesnosť / vodeodolnosť hodiniek je meraná v laboratórnych podmienkach avšak v reálnom živote to nie je možné, pretože pri rôznych aktivitách pri vode alebo vo vode s hodinkami hýbeme. Aká vodotesnosť / vodeodolnosť je vhodná na aké aktivity nájdete >> tu.