Box na hodinky - Kazeta na hodinky

Box na 10 ks hodiniek

Skladom
Kód: 1476
Značka: Mele & Co.
€90,90 €75,75 bez DPH
Kategória: Boxy na hodinky
Záruka: 24 mesiacov
Farba: Mahagónová
? Materiál: Drevené šperkovnice
? Počet hodiniek na uskladnenie: 10 ks
? Určené pre: Dámy, Pánov, Unisex

Drevený box na hodinky od anglického výrobcu Mele & co. Box je veľmi elegantný s moderným dizajnom.  Box je určený na 10 ks hodiniek. Tento box na hodinky môže slúžiť aj ako šperkovnica na drobné šperky, lebo v spodnej časti boxu sa nachádza praktická zásuvka s dvoma priehradkami. Box je vhodný darček pre dámy aj pánov.

Rozmery: 30 x 20 x 13 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

V roku 1896 emigroval Emidio Mele do New Yorku. Mal len dvanásť rokov, ale sťahovanie do Ameriky znamenalo pre neho šancu na nový život.

Remeslo sa naučil od špičkového výrobcu šperkovníc Wolfsam a Sachs. Emidio čoskoro nadobudol schopnosti, aby si mohol založiť vlastnú firmu. Čoskoro otvoril firmu spolu so svojou ženou a začala sa písať história šperkovníc Mele & co... Jeho nový podnik zameraný na navrhovanie a budovanie vlastných elegantných šperkovníc na domáce použitie a aj pre obchody zaznamenal úspech.

Podnik sa mu rozrástol a spoločnosť začala živiť nielen jeho ale aj jeho synov, ktorí sa stali časom jeho spoločníkmi. Šperkovnica s automatickým zásobníkom, bola tak úspešná, že je v ponuke dodnes. V roku 1948 napísal časopis Life článok, že obchodná sieť Macy´s vyhodnotila šperkovnice Mele ako jeden z desiatich najpredávanejších vianočných darčekov. V polovici 1950  uviedli na trh ďalšiu novú kategóriu do kolekcie: Hracie šperkovnice. Krátko potom, úspech hracej rady inšpiroval celú kategóriu detských hudobných šperkovníc s točiacimi balerínami. Spoločnosť Mele sa stala známa ako "jeden z najpoprednejších výrobcov šperkovníc".

V roku 1968 spoločnosť Mele rozšírila svoju činnosť do Veľkej Británie, kde sa rozrástla a začala dodávať do viac ako dvadsiatich krajín.

Mele & Co ponúka inovatívny a nadčasový dizajn šperkovníc, má viac ako 100 ročnú tradíciu, ktorá zaručuje kvalitu a skúsenosti.

logo mele & co