LLADRÓ Lucky frog

Lladró porcelánová socha - "Šťastná žaba"

logo lladro

Skladom
Kód: 01008037
Značka: Lladró
€143 –25 % €107,25 €89,38 bez DPH
Kategória: Porcelánové sochy LLADRÓ
Záruka: 24 mesiacov
? Kolekcia: Knocks on wood
? Sochár: Dept. Diseño y Decoración
Lladró Lacky frog
Akcia
€143 –25 %

Lladró dekoračná porcelánová figúrka LLADRÓ Lucky frog - šťastná žaba, ručne vyrábaná a ručne maľovaná španielskej výroby. Každá jedna figúrka je originál, má jedinečným výrobné číslo a je prepracovaná do úplných detailov.

Od nepamäti si ľudia hľadali priazeň bohyne Fortune, ktorá prináša šťastie niekedy jednoducho a niekedy komplikovane.  Ľudia po celom svete používali rôzne spôsoby na získanie jej priazne, ako napríklad dotýkanie sa dreva alebo vzdávanie pocty niektorým zvieratám v závislosti od rôznych kultúr. Úrodná žaba, dlhoveká korytnačky, múdra sova, slon, ktorý nikdy nezabudne. Možno práve zvieratá z kolekcie Lladró Knocks on Wood vám  pomôžu zabezpečiť, aby sa dobrá bohyňa Fortune k Vám obrátila!

Model navrhnutý v roku: 2004
Dátum skončenia predaja: 2011
Dizajnér: Dept. Diseño y Decoración
 
Veľkosť: 7 x 8 cm vrátane dreveného podstavca

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lladró je jedinečný dizajnový španielsky porcelán. Spoločnosť vyrába porcelán od roku 1953 a je známa na celom svete. Každá porcelánová socha Lladró má jedinečný kód, lebo každá je originál.  Porcelánové sochy a doplnky  sú ručne maľované, čo im garantuje ich jedinečnosť, lebo ťahy štetcom sú neopakovateľné. Lladró vám ponúka moderné aj tradičné kolekcie porcelánu. Porcelán Lladró môže byť originálnym hodnotným darčekom pre všetky vekové kategórie.

logo lladro

Späť do obchodu