LLADRÓ Pigtails

Lladró porcelánová socha "Prasacie chvostíky"

logo lladro

Skladom
Kód: 01008285
Značka: Lladró
€200 –25 % €150 €125 bez DPH
Kategória: Porcelánové sochy LLADRÓ
Záruka: 24 mesiacov
? Kolekcia: Children
? Sochár: Miguel Angel Santaeulalia
LLADRÓ Pigtails
Akcia
€200 –25 %

Lladró dekoračná porcelánová figúrka LLADRÓ Pigtails - Prasacie chvostíky, ručne vyrábaná a ručne maľovaná španielskej výroby. Každá jedna figúrka je originál, má jedinečným výrobné číslo a je prepracovaná do úplných detailov.

Všetky deti sa tešia z prírody a zvierat na farme. Je to ešte fascinujúcejšie, ak sa priamo stretnú s mladými tvormi, môže to byť malá kuriatko, prasiatko alebo králiček. Tieto tri diely série (01008285 - 01008286 - 01008287) spolu vytvárajú pekný jednotný celok doplnený prírodnými predmetmi, ktoré tieto deti používajú ako sedadlá (napríklad balík slamy alebo hromada guľatiny)

Model navrhnutý v roku: 2007
Ukončenie predaja: 2016
Dizajnér:  Marco Antonio Noguerón
 
Veľkosť: 17 x 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lladró je jedinečný dizajnový španielsky porcelán. Spoločnosť vyrába porcelán od roku 1953 a je známa na celom svete. Každá porcelánová socha Lladró má jedinečný kód, lebo každá je originál.  Porcelánové sochy a doplnky  sú ručne maľované, čo im garantuje ich jedinečnosť, lebo ťahy štetcom sú neopakovateľné. Lladró vám ponúka moderné aj tradičné kolekcie porcelánu. Porcelán Lladró môže byť originálnym hodnotným darčekom pre všetky vekové kategórie.

logo lladro

Späť do obchodu