LLADRÓ Lucky cat

Lladró porcelánová socha "Šťastná mačka"

logo lladro

Skladom
Kód: 01008102
Značka: Lladró
€110 –25 % €82,50 €68,75 bez DPH
Kategória: Porcelánové sochy LLADRÓ
Záruka: 24 mesiacov
? Kolekcia: Knocks on wood
? Sochár: Francisco Cuesta
LLADRÓ Lucky cat
Akcia
€110 –25 %

Lladró dekoračná porcelánová figúrka LLADRÓ Lucky cat - šťastná mačka, ručne vyrábaná a ručne maľovaná španielskej výroby. Každá jedna figúrka je originál, má jedinečným výrobné číslo a je prepracovaná do úplných detailov.

Kolekcia Lladró Knocks on Wood pozostáva zo skupinky zvierat spájaných so šťastím a myšlienkou želania veľa šťastia tým, ktorí dostanú jeden z týchto amuletov. Mačky majú schopnosť vidieť v tme, čo spôsobilo, že Egypťania spájajú  mačky s Mesiacom a Slnkom, s prílivmi a cyklami plodnosti zeme. To je dôvod, prečo toto elegantné zviera nadobudlo takmer božský štatút, ktorý sa v Egypte uctieva už takmer 2000 rokov.

Model navrhnutý v roku: 2005
Dizajnér: Francisco Cuesta

Veľkosť: 10 x 8 cm vrátane dreveného podstavca

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lladró je jedinečný dizajnový španielsky porcelán. Spoločnosť vyrába porcelán od roku 1953 a je známa na celom svete. Každá porcelánová socha Lladró má jedinečný kód, lebo každá je originál.  Porcelánové sochy a doplnky  sú ručne maľované, čo im garantuje ich jedinečnosť, lebo ťahy štetcom sú neopakovateľné. Lladró vám ponúka moderné aj tradičné kolekcie porcelánu. Porcelán Lladró môže byť originálnym hodnotným darčekom pre všetky vekové kategórie.

logo lladro

Späť do obchodu