LLADRÓ Lucky piglet

Lladró porcelánová socha "Šťastné prasiatko"

logo lladro

Skladom
Kód: 01008103
Značka: Lladró
€117 –25 % €87,75 €73,13 bez DPH
Kategória: Porcelánové sochy LLADRÓ
Záruka: 24 mesiacov
? Kolekcia: Knocks on wood
? Sochár: Francisco Cuesta
LLADRÓ Lucky piglet
Akcia
€117 –25 %

Lladró dekoračná porcelánová figúrka LLADRÓ Lucky piglet - šťastné prasiatko, ručne vyrábaná a ručne maľovaná španielskej výroby. Každá jedna figúrka je originál, má jedinečným výrobné číslo a je prepracovaná do úplných detailov.

Kolekcia Lladró Knocks on Wood pozostáva zo skupinky zvierat spájaných so šťastím a myšlienkou želania veľa šťastia tým, ktorí dostanú jeden z týchto amuletov. Prasiatko - tiché zviera, ktoré sa tradične používa na vyjadrenie zdravia, dostatku a spoločenského postavenia. Je symbol obnovy života, starí Gréci zobrazovali hrdinov s hlavou diviaka. Podľa keltských tradícii sa jeho mäso podávalo na rautoch bohom.

Model navrhnutý v roku: 2005
Dátum skončenia predaja: 2011
Dizajnér: Francisco Cuesta
 
Veľkosť: 9 x 8 cm vrátane dreveného podstavca

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Lladró je jedinečný dizajnový španielsky porcelán. Spoločnosť vyrába porcelán od roku 1953 a je známa na celom svete. Každá porcelánová socha Lladró má jedinečný kód, lebo každá je originál.  Porcelánové sochy a doplnky  sú ručne maľované, čo im garantuje ich jedinečnosť, lebo ťahy štetcom sú neopakovateľné. Lladró vám ponúka moderné aj tradičné kolekcie porcelánu. Porcelán Lladró môže byť originálnym hodnotným darčekom pre všetky vekové kategórie.

logo lladro

Späť do obchodu